Čarodějnice ve Vrchovinách

Tisk PDF
V pátek 30.dubna 2010 se na hřišti ve Vrchovinách sešli malí i velcí čarodějové a čarodějnice,aby společně oslavili Svatojakubskou noc. Jejich slet byl zahájen slavnostním průvodem,který vyrazil v 17:30 hod. od hasičské zbrojnice a v jehož čele nesli jeho účastníci látkovou čarodějnice,která měla být následně na hřišti upálená.Avšak dříve,než k jejímu nedobrovolnému upálení došlo,děti i dospělí si opekli vuřty a za doprovodu kytary zazpívali několik písniček.Některé děti daly před zpěvem a tancováním přednost hře na honěnou a podobným aktivitám.
Konečně se setmělo.Přiblížila se 20. hodin-čas k podpálení hranice.Čarodějnice již stála uprostřed hromady roští a Andy,předseda místního OV,přinášel hořící "pochodeň" k zažehnutí ohně.Hranice vzplála a naši čarodějnici začaly pomalu,ale jistě pohlcovat plameny...
Všichni jsme si tento večer moc užili a velmi oceňujeme přátelskou atmosféru,která panovala po celou dobu.Děkujeme pořadatelům za tuto vydařenou akci,za občerstvení pro děti zdarma a těšíme se na příští rok!
Smile
 
Powered by Bluecat